Meist

KES ME OLEME?

“Duijndam International” – see on tööhõiveagentuur, kes töötab Poolas alates 2003. aastast. Me viime iga päev kokku edukalt töötajaid ja tööandjaid. Me oleme spetsialiseerunud – vahendustegevusele, kus me pakume hooajalisi ja ajutisi töid Hollandis. Me pakume tööd paljudes majandusharudes ja oma pakkumisi valime sõltuvalt töölesoovija haridustasemest ja kogemustest aga ka isiklikest eeldustest.

Meie ettevõttes on tõhus suhtlemine väga tähtis ja tänu ideede ja kogemuste vahetamisele ning endale selgete eesmärkide seadmisele, me teame, mida meilt ootavad kandidaadid ja tellijad. Me võime pakkuda töö professionaalseid

Meie meeskonnas töötavad inimesed, kes räägivad poola, inglise, hollandi ja saksa keeles. Meie tööle värbajad on oma valdkonna spetsialistid, kellel on ulatuslikud teadmised eri sektorites ja majandusvaldkondades.  Meil on väga lai vabade töökohtade spekter – alates juhtivatest ametikohtadest, spetsialistidest kuni madalama astme organisatsioonide töökohtadeni. Meil on väga lai vabade töökohtade spekter – alates juhtivatest ametikohtadest, spetsialistidest kuni reatöötajate töökohtadeni. Me teeme koostööd  erinevatest majandusharudest tööandjatega  , kelle hulgas on esindatud:  administratsioon,  logistika, transport, ehitus ja aiandus.

MEIE AJALUGU

Juba on möödunud 20 aastat sellest ajast kui Karel Duijndam pani tähele seda, et tööandjatel on vajadus  heade ja paindlike personaliteenuste järele. Tema töömeetodid  on rajatud usaldusele, entusiasmile ja oskustele,  seada endale  eesmärke ning  püüelda nende  rakendamisele, need viisid teda lühikese aja jooksul esimese tellimuste saamiseni.

1997 aastal,  Kerklaani tänaval Vateringenis, avati esimene firma  “Uitzendbureau Karel Duijndam”  büroo (UKD).  Aja jooksul firma kasvas ja tekkisid veel viis filiaali  Hollandis ja kolm Poolas.  Arengu käigus muudeti ka firma nimetus: Poolas sai firma nimeks “Duijndam International” ja Hollandis “Duijndam Uitzendgroep”.  Firma strateegia lahutamatuks osaks  on jäänud senini personalipoliitika.  Esimesele kohale meie tegevuses on paigutatud  meie klientide ja kandidaatide vajaduste rahuldamine.

SERTIFIKAADID JA PARTNERID

Meie liikmelisus, paljudes spetsialiseerunud organisatsioonides ja asjakohaste sertifikaatide olemasolu, annab tööd otsivatele inimestele meie ettevõttest objektiivse pildi. Oma teenuseid püüame esitada maksimaalselt kõrgel tasemel kohusetundlikult ja professionaalselt.

Meie firma oli esimene Poolas, keda registreeriti  Riikliku Tööhõiveagentuuri Registrisse ja meil on Töö- ja Sotsiaalpoliitika Ministeeriumi poolt väljastatud  Sertifikaat nr.1.

Alates 2004.aastast oleme Rahvusliku Töökonventsiooni Agentuuri liikmed, mis annab kinnitust sellele, et meie tegevuse kõrgeimad eetika professionaalsuse standardid on seotud tööhõivega.

MISSIOON, NÄGEMUS JA EESMÄRGID

Meie missiooniks on – abistada inimesi üksteise leidmisel.Vaatamata sellele, kas otsite tööd või soovite lisada oma meeskonda uusi töötajaid, püüab  “Duijndam” alati ühendada mõlema poole vastavaid huvisid tööturul.

Tähenduslikud  ja  motiveeritud töötajad – need on hindamatu väärtusega firmale ja organisatsioonile.  Töötajate ja tööandjate ootuste omavaheline sobivus – see on meie eesmärk, milleni me pidevalt püüdleme  suure entusiasmiga.

Olenemata majanduslikust situatsioonist, areneb firma “Duijndam” pidevalt.  Tänu sellele, paljud tellijad erinevatest valdkondadest ja inimesed, kes otsivad tööd, pöörduvad just meie agentuuri poole.  Meie firma eesmärgiks on hoida arengukurssi järgmistel aastatel.

OTSITE ENDALE HÄSTI TASUSTATUD TÖÖD HOLLANDIS! REGISTREERU “DUIJNDAM SPACE”