Kandideerijatele

Värbamisprotsess iseenesest – on vaid mõned lihtsad sammud.

Firmas “Duijndam International” on värbamisprotsess välja töötatud  inimestele, kes võtsid vastu otsuse alustada motiveeritult tööd, et saavutada edu. Selleks, et lühima aja jooksul alustada tööga, viisime kõik formaalsused miinimumini.  Uue töökoha leidmisest lahutab Teid vaid mõni samm.

Formaalsed tingimused

Igaüks, kes soovib sõita Hollandisse tööle, peab olema:

 

  • täisealine/li>
  • omama kehtivat isikuttõendavat dokumenti, mille kehtivusaeg on veel vähemalt 6 kuud
  • registreerida end firmas “Duijndam Space” ja saata sinna „CV“ ja täita vorm-avaldus meie büroos, anda nõusolek isiklike andmete käitlemiseks tööle värbamise eesmärgil
  • omada omanimelist pangakontot eurodes arvlemiseks

Transportimine

Me teeme juba mitmeid aastaid koostööd  tuntud transpordifirmadega, kes toimetavad Teid ohutult ja õigeaegselt meie esindusse Hollandis. Väljasõite saab organiseerida  igast punktis Poolas. Juhul, kui Te elate kusagil väikeses asulas, siis on tõenäoline see, et peate sõitma lähimasse suuremasse linna.

Kuidas on korraldatud igapäevane tööle sõitmine?

Enamikul juhtudest toimub Hollandis tööle sõitmine elukohast tasuta. Me pakume oma töötajatele tööle sõitmiseks sõiduautosid ja Hollandis populaarseid jalgrattaid. Peale saabumist meie büroosse Hollandis Vateringenisse, Te kohtute seal meie koordinaatoritega  eesmärgiga lahendada kõik formaalsused.

Majutamistingimused

Me pakume majutamist  mugavates eraldi majades.

Võimaluse korral üritame Teid majutada võimalikult töökoha lähedale  selleks, et vähem kulutada aega tööle jõudmiseks  ja seega võimaldada töötajatele rohkem aega puhkuseks. Majades on ühine, teleriga varustatud elutuba, täisvarustusega köök, vannituba, tualettruum ja magamistoad.  Igas majas on tasuta interneti kasutamise võimalused.

Me tõstame pidevalt elamise standardit, et rahuldada meie töötajate ootusi.

Töötasu

Meie agentuuris  on sisseseatud iganädalane  tööaja arvestuse ja palgasüsteem. Igal töötajal on võimalik veebilehe kaudu minna oma isiklikule kontole, kus saab vaadata oma tööarvestuse perioode (ka aasta lõikes). Töötasu kantakse töötaja pangakontole.

Kindlustus

Ravikindlustus on kohustuslik kõikidele isikutele, kes töötavad Hollandis. „Duijndam“  saab Teie nimel tervisekindlustust osta. Peale registreerimist Te saate kindlustuspoliisi, mida tuleb iga külastuse korral esitada jaoskonnaarstile või haiglale. Ravikindlustuse tasu peetakse kinni automaatselt iga töötaja  töötasust. Selleks, et hüvitada osa ravikindlustuse eest makstud summast, võib iga töötaja esitada taotlust hüvitise saamiseks. Selle kompensatsiooni suurus sõltub isiku brutosissetuleku suurusest.

Tugiteenused

Peale Hollandisse saabumist Te kohtute meie koordinaatoritega, kes räägivad poola, hollandi ja inglise keeles. Nad abistavad Teid kõikide vajalike formaalsuste täitmisel, mis on seotud sõlmitud lepinguga, kindlustusega, maksudega jne. Nad esitlevad Teid uuele firmale ja tutvustavad ametijuhendeid. Nad abistavad Teil saada mugavaid elamistingimusi ja kogu Teie kohalviibimise ajal tagavad nad vastava elamisstandardi ja töölesõidu tingimused. Nad peavad Teiega sidet telefoni teel või vahetult Teiega kohtudes.  Abistavad Teid tööga, elamisega ja keeleliste probleemidega seotud küsimustes.

OTSITE ENDALE HÄSTI TASUSTATUD TÖÖD HOLLANDIS! REGISTREERU “DUIJNDAM SPACE”